Overwatch LEGO setlerinin ilki, ‘Bastion’ satışa sunuldu

Overwatch yakın zamanda, Omnic Crisis kostümüyle sportif tank Bastion’u tanıtmıştı. Blizzard, sürpriz şekilde ilk LEGO Overwatch seti Bastion‘u ortaya çıkardı ve artık satışta.

Overwatch LEGO iş birliğiyle: Omnic Crisis Bastion

LEGO Bastion, Blizzard’ın mağazasında 25 dolar karşılığında satışa sunuldu. Sette, karakterin oyun içi Overwatch kostümlerinden biri olan Omnic Crisis Bastion turuncu tasarımıyla yer alıyor. Toplam 182 parçadan oluşan LEGO Bastion tamamen yapıldığında 4 inç (12 santimetre) oluyor. Aynı oyunda olduğu gibi, LEGO versiyonu da dönebilen, hareket eden kolları ve monte edilmiş bir makineli tüfeğe sahip. Hatta karakterin kuş dostu Ganymede‘i bile içeriyor.

Bastion sadece sınırlı sayıda üretilecek, ancak Blizzard bu sınırın tam olarak ne kadar olduğunu açıklamadı. Set şu anda Blizzard mağazasına özel bir ürün.

Geliştirici bu ayın başlarında Tracer LEGO figürü gösterdi. Ayrıca Ağustos ayında Overwatch karakterleri Widowmaker, Reinhardt (Reaper ya da Zenyatta), Genji, Soldier 76, Mercy ve McCree olduğu düşünülen 6 yeni LEGO figürünü daha tanıttı.

Tabii ki, Bastion tamamen robotik bir karakter. Bu da, Bastion’un tek parça figür yerine birleştirilebilir bir oyuncak olması için ideal olduğu anlamına geliyor.