Overwatch Halloween Terror 2018 etkinliğini tanıttı

Halloween Terror her yıl olduğu gibi, bu yıl da Overwatch‘a korku teması getirecek. Etkinlik 9 Ekim Salı günü başlayacak ve ay sonuna kadar devam edecek.

Blizzard oyunun resmi twitter hesabından, korku ve dehşete ev sahipliği yapacak etkinlik için küçük bir tanıtım yayınladı:

Overwatch Halloween Terror 2018 neler sunuyor?

Overwatch oyuncuları, Widowmaker’ın atalarının evine dönüşen Deathmatch haritasının, Château Guillard’ın merkezinde yer aldığını görecekler. Château Guillard’ın ürpertici makyajının, Halloween temalı sürü modu Junkenstein’ın İntikamı ile yepyeni yaklaşım getireceğini düşünebilirsiniz. Ancak ne yazık ki hepsi sadece biraz kozmetikten ibaret.

Jeff Kaplan, Overwatch Eylül Ayı Güncellemesi‘nde Blizzard’ın mevcut oyun modlarında herhangi bir değişiklik yapmayacağını, bunun yerine kozmetik yönünü daha da güçlendirmeye odaklandığını doğruladı.

Halloween Terror 2018 ile Junkenstein’ın İntikamı, yeni ve eski kostümlerle birlikte üçüncü yılında geri dönecek. Karakterini ürkütücü öğelerle donatmayı sevenler için reddit kullanıcısı chomz147, Halloween Terror 2018’in en az üçü Efsanevi, 6 yeni kostümle geleceğini belirten sızıntıyı açıkladı. Görüntülerden karakterlerin Wrecking Ball, Widowmaker, Winston, Genji, Soldier: 76 ve Zarya şanslı birkaç kişi olabilir.