Nioh 2’nin PlayStation 4 Açık Beta tarihleri duyuruldu

Koei Tecmo ve Team Ninja tıpkı Nioh’da olduğu gibi oyuncuların Nioh 2’yi lansmandan önce denemelerine izin verecek. Devam oyunu için yapılacak deneme 1 Kasım’da Açık Beta olarak PlayStation Store üzerinden başlatılacak. Koei Tecmo yeni oyununun açık beta versiyonunu 10 Kasım’da sonra erdirmeyi planlıyor.

Tokyo Game Show 2019 sırasında Nioh 2 hakkında birkaç yeni ayrıntı ortaya çıktı. İlk olarak oyunun gelecek yılın başlarında yayınlanması planlanıyor. Mayıs ayında Nioh 2 için kapalı alfa başlatılmış ve tam bir hafta sürmüştü. Artık resmi PlayStation hesabı da açık betayı duyurdu, ancak detay paylaşmadı:

Nioh 2 TGS 2019 canlı sahne şovunda da gösterildiği gibi karakter oluşturma, çevrimiçi kooperatif özellikleri ve William’ın dönüşünü sunacak. Oyun tamamen Japonca olan ve büyük ölçüde oyunun hikayesine odaklanan yeni bir fragman aldı. Ayrıca yeni oynanış da ilk oyundaki gibi gösterişli ve şiddetli görünüyor.Katılımcılara etkinlik sırasında oynanabilir demo da sunuldu ve büyük olasılıkla sergilenen sürüm betayla aynı yapı olacak.

Nioh 2, önümüzdeki yılın başlarında PlayStation 4‘e gelecek.