Mortal Kombat 11’de Terminator’u Arnold Schwarzenegger seslendirmiyor

Hafta içinde Mortal Kombat 11‘in tüm Kombat Paketi karakterleri tanıtılmıştı ve Terminator T-800 bunlardan biriydi. Güvenilir bir kaynağın oyunda Terminator’u Arnold Schwarzenegger’in seslendirmeyeceğini söylediği iddia ediliyor. Ortaya çıkan haberlere göre yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment, Schwarzenegger’in projeye dahil olmadığını doğruladı.

Karışıklık Mortal Kombat 11’in yönetmeni Ed Boon’un attığı bir tweet ile başladı. Takipçiler paylaşımın ardından DLC karakterinin Arnold Schwarzenegger tarafından seslendirileceğini düşündü. The Hollywood Reporter’a göre Terminator T-800 aslında oyuncuya çok benzeyen biri tarafından seslendirilecek. İşte Boon’un tartışmalı paylaşımı:

“Bir yanım hala Arnold’u getirdiğimize inanamıyor.”

Artık Mortal Kombat 11’in Kombat Paketi karakterlerinin tam listesini ve çıkış tarihlerini biliyoruz. Önceki sızıntıları doğrulayan NetherRealm, Terminatör T-800’ün 8 Ekim’de, Sindel’in 26 Kasım’da, Joker’in 28 Ocak 2020’de ve Spawn’ın 17 Mart 2020’de geleceğini doğruladı.

Daha önce sızıntılara sıkça konu olan Ash Williams hakkında da bazı karışıklıklar var. Oyun dosyalarında bulunan Evil Dead karakterinin oyuna geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu. Ayrıca Ash Williams’ın Kombat Paketi’nin bir parçası olarak planlandığını gösteren oyun içi ekran görüntüsü paylaşıldı.

Mortal Kombat 11 Kombat Paketi - Ash Williams mortal kombat 11

Kullanıcı ekran görüntüsünü Mortal Kombat 11‘in güncellenmesinden önce telefonuyla televizyondan çektiğini iddia ediyor. Ancak şu anda bu bilgiyi doğrulayan bir kaynak yok. Belki de Ash Williams ertelenmiş ya da sonraki paketlerde gelecek olabilir. Gelecek güncellemeler için takipte kalın!