Monster Hunter World: Iceborne’un PS4 Beta tarihleri açıklandı

Monster Hunter: World‘ün merakla beklenen Iceborne genişlemesi Eylül ayında gelecek. Ancak öncesinde PS4 oyuncuları yakında başlayacak beta sürümüyle genişlemeyi test edebilecekler.

Capcom, Monster Hunter World: Iceborne’un PS4’te başlayacak beta sürümünü duyurdu. PlayStation Plus aboneleri 21 Haziran Cuma gününden başlayarak, 24 Haziran Pazartesi gününe kadar sürecek olan Iceborne betasını deneyebilecekler. Eğer PS Plus abonesi değilseniz; 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında içeriği deneme şansına sahip olacaksınız.

Capcom, beta süresince oyunculara aralarından seçim yapabilecekleri 3 farklı görev sunacağını belirtti. Yeni başlayan Avcılar Büyük Jagras’ı avlayabilecekler. Orta seviye avcılar boynuzlu vahşi ejderha Banbaro’yla başlayabilirler. En tecrübeli avcılar ise Tigrex ile mücadele edebilecekler. Beta ayrıca 3 avın her birindeki farklı silah türlerini test etmenize izin verecek. Listedeki canavarların her birini avlarsanız, daha sonra Monster Hunter: World: Iceborne’un tam sürümünde kullanabileceğiniz eşyalar kazanacaksınız.

Monster Hunter World: Iceborne, 6 Eylül 2019’da PS4 ve Xbox One’da yayınlanacak. Genişleme daha sonra bu kış aylarında PC’ye gelecek.