Monster Hunter World’e Assassin’s Creed zırh seti geldi

Assassin’s Creed donanımı Monster Hunter World‘e geldi. Yeni zırh seti avcınızı Assassin’s Creed Origins‘ten Bayek gibi görünmelerini sağlayacak. Ayrıca karakterinizi Ezio gibi gösterecek eşsiz bir “Assassin’s Hood” da var. Bu harika donanımlara sahip olmak için elbette bazı büyük canavarları avlamanız gerekecek.

Yeni görev “SDF: Silent, Deadly, Fierce” olarak adlandırılıyor ve aslında oldukça basit. Özel bir alanda, sizi bekleyen üç büyük kötü karakter bulacaksınız: Odogaron, Deviljho ve Lunastra. Üçünü de yenmeyi başarırsanız, Senu’s Feather adlı özel bir görevle ödüllendirileceksiniz. Bu tüyler yeni Assassin’s Creed donanımlarınızın kilidini açmanın anahtarı olacak.

Monster Hunter World X Assassin's Creed Bayek Zırhı assassin's creed
Bayek Layered Armor

Hem “Bayek Layered Armor” seti, hem de “Specialized Tool: Assassin’s Hood” için iki Senu Tüyünü işlemelisiniz. Yani o bölgede devam etmeniz ve canavarları 4 kez yenmeniz gerekiyor. Deneyimli avcılar için çok uzun sürmeyecektir.

Monster Hunter World X Assassin's Creed Assassin's Hood assassin's creed
Assassin’s Hood

Bayek’in zırhı tamamen kozmetik olduğu için kendi istatistikleri yok. Öte yandan, Assassin’s Hood bazı güçlendirmelerle geliyor. Etki tanımlamasına göre hareket hızını arttırıyor ve daha hızlı saklanmanızı sağlıyor. Etki bir canavara zarar verene kadar sürüyor ve etkisi 6 dakika kadar devam edebiliyor. Ve daha da güzeli, avcınız klasik bir Assassin’s Creed suikastçisine dönüşüyor.