Monster Energy Supercross 2 yeni fragmanla duyuruldu!

Milestone ve Feld Entertainment, Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2‘yi duyurdu. Yeni oyunda, oyuncular Süper Kros Şampiyonu rolünü üstlenecek ve sadece yarış becerilerini geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda sponsorlarla çalışma ihtiyacını da ele alacaklar. Ayrıca Monster Energy Supercross 2’de hayran iletişimi ve diğer yarışçılar ile etkileşim gibi özellikler de olacak. Yeni duyuru fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2 hakkında


  • Yeni bir “kariyer” modu. Gerçek profesyonel bir yarışçı olmak için, pistte hızlı olmak yeterli değil. Şöhretinizi arttırmalı ve büyük sponsorları çekmek için taraftarların kalbini fethetmeli, diğer yarışmacılarla medya ilişkilerini ve rekabeti yönetmelisiniz. Monster Energy Supercross 2’nin yeni özellikleri arasında dört yeni pistte yarış becerilerinizi geliştirmek için etkinlikler ve aktivitelerle dolu bir ajanda yer alıyor. Gerçek bir Süper Kros Şampiyonunun hayatı sadece yarışlar değil!
  • Senin yüzün, senin tarzın, senin yolun. Her sürücünün hem pistte hem de pist dışında kendi tarzı vardır. Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2’de özelleştirmenin yeni bir seviyeye ulaşmasının nedeni bu. Oyuncular, yarışlar boyunca fiziksel görünümden aksesuarlara kadar 3,000’den fazla özelleştirilebilir öğe sayesinde yarışçılarını benzersiz hale getirebilecekler. AyrıcaPistte, motorla her zaman doğru donanımı bulmak için 300’den fazla özelleştirilebilir mekanik parça var. Beğeni toplayan
    Track Editor geri dönüyor ve oyuncuların topluluğa çevrimiçi olarak meydan okumaları ve kendi parçalarını paylaşmaları için birçok yeni özellikle birlikte geliyor.
  • 2018 sezonunun en iyi yarışçılarına meydan okuyun. 2018 sezonundan 80’den fazla resmi yarışçı var. 450SX Klası şampiyonu, Jason Anderson, Marvin Musquin ve ilk kez video oyununda yer alacak Eli Tomac’ta rol alıyor. Monster Energy Supercross 2’nin yenilenen yüz tarama teknolojisi sayesinde tüm sürücüler doğru bir şekilde yeniden tasarlandı. Yeni NRG ve Raymond James stadyumları da dahil olmak üzere 17 pist, Amerika’nın en tanınmış ve prestijli stadyumlarında TV tarzı tekrar kameralarla, Supercross yarışının yenilikçi pist tasarımlarını ve inanılmaz atmosferi yeniden yaratılıyor.
  • Yeni bir oyun deneyimi. Geliştirme ekibi daha gerçekçi ve erişilebilir bir Monster Energy Supercross deneyimi sunmak için çok çalıştı. Yeni Gelişmiş Eylemsizlik Tepkisi ve Gerçek Çarpışma teknolojileri sayesinde, bisiklet kontrolü artık hem pistte hem de havalanma safhasında daha doğru ve gerçekçi. Ayrıca, yeni Dinamik Akış Yardımı oyunculara atlayışlar ve inişlerde her zaman ideal yörüngeyi bulmalarına yardımcı olur.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 2, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için 8 Şubat 2019’da yayınlanacak.