Modern Warfare serinin en büyük DLC içeriğine sahip olacak

Activision Blizzard Başkanı ve Operasyon Direktörü Coddy Johnson popüler serilerinin yeni oyunu Call of Duty: Modern Warfare‘in seri tarihindeki en büyük lansman sonrası içerik planıyla birlikte geleceğini söyledi. Infinity Ward tarafından geliştirilen oyunun cesur ve iddialı bir hikayeyle geleceği ve çok oyunculu deneyiminde yenilikler yapıldığı ortaya konmuştu.

Şirketin gelir toplantısı sırasında yatırımcılarla konuşan Johnson bir çok sürpriz tanıttı ve Modern Warfare’in görseller ve performans açısından nefes kesici olacağını söyledi. Toplantıdaki konuşmadan bir alıntı:

“Modern Warfare görsel, ses ve oyun kalitesindeki değişimi bir adım öne taşıyan bir motor üzerine inşa edildi ve nefes kesici. Söylenecek başka bir şey yok. Verilere göre sektördeki diğer yapımlardan farklı olduğunu düşündüğümüz harika bir hikaye içeriyor. Topluluğumuz ve bize katılacak yeni oyuncular için heyecan duyuyoruz.

Geçtiğimiz hafta dünyanın en üretken 36 yayıncısının bir çatı altında birbirlerine karşı oynadığı, endüstrinin en iyi oyun platformunda bir numaraya yerleştik ve hayranların tepkisi yıllar içinde gördüğümüz en güçlüsüydü. Ayrıca Eylül ayında başlayacak çok oyunculu açık beta sürümümüzde aksiyonu ilk kez tadacaklar. Seri tarihindeki en büyük lansman sonrası içeriği de içerisinde barındıran birçok sürprizimiz var.”

Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çapraz oyun desteğiyle gelecek. Ayrıca Eylül ayında gerçekleşmesi planlanan beta sürümünün detaylarına buradan erişebilirsiniz.