Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition yayınlandı

Warner Bros. Interactive Entertainment, Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition‘un geleceğini resmi olarak açıklamıştı ve sonunda yeni sürüm yayınlandı.

Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition neler içeriyor?

Bu ayın başlarında açıklandığı üzere, Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition oyunun DLC’lerini, ücretsiz güncellemeleri ve geliştiricilerin ürettiği özel içeriklerin yanı sıra, ana oyunu sunuyor.

Yeni sürüme özel bir de fragman yayınlandı:

Hızlı bir hatırlatma yapalım; aksiyon-RPG oyunu Shadow of War, Middle-earth: Shadow of Mordor’un hikayesini devam ettiriyor. Shadow of Mordor’un ardından oyunculara; The Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi’nin arasında yer alan olayları heyecan verici bir hikayeyle sunuyor.

Definitive Edition‘ı satın almanız halinde, Slaughter Tribe Nemesis eklentisi, Outlaw Tribe Nemesis eklentisi, The Blade of Galadriel eklentisi, The Desolation of Mordor hikaye eklentisi ve Expansion Pass’e sahip olacaksınız.

Middle-earth: Shadow of War ile ilgili hala ikilemdeyseniz, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için mevcut olan ücretsiz demosunu deneyebilirsiniz.