MediEvil’in sınırlı süreli demo sürümü yayınlandı

Dün gerçekleşen State of Play yayınına saatler kala MediEvil Remake’in demo sürümü PlayStation Japonya Mağazasında göründü. Demo hemen kaldırılsa da ufukta ne olduğu hakkında ipucu verdi. Ardından beklenen oldu ve demo sürümü State of Play esnasında mağazada yayınlandı. Oyuncular demo süresince eşsiz ve iddialı zırh parçasını elde ederek tam oyuna taşıyabilecekler.

Eğer demoyu deneyimlemek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Sınırlı süreli olarak gelen demo 7 Ekim TSİ 01.59’a kadar mağazada kalacak. MediEvil demosunun başlarında Sir Daniel Fortesque’in kaskına rastlayacaksınız. Bu zırh parçası PS1 oyununun Japon versiyonunda yer alıyordu ve oyuncuları ekstra mücadeleye hazırlayacak.

İşte “kısa ömürlü” MediEvil demosuna özel olarak yayınlanan fragman:

MediEvil demo tam oyunun ilk iki bölümünü kapsıyor. Oyuncular oyun hakkında büyük ölçüde fikir edinmek için Dan’in Mezarı ve Mezarlık bölümlerini keşfedecek ve silahlarını alarak düşmanları kesip biçecekler. Ardından Gallowmere kahramanını zombilerin ve ayın parlak ışığının beklediği Mezarlığa götürebilecekler.

Sir Dan 25 Ekim’de Zarok’un güçlerini yenmek için bir kez daha canlanacak. MediEvil’i denemek isteyenler PlayStation Store‘dan Sınırlı Süreli Demo’ya erişebilirler.