Mass Effect N7 zırhı Anthem’de alınabilecek

Yakın gelecekte yeni bir Mass Effect oyunu görünmüyor, ancak BioWare’in yeni oyunu Anthem‘de N7 askeri olarak oynayabileceksiniz.

Mass Effect ve Anthem’in yapımcısı Michael Gamble geçen gece N7 zırhını Anthem‘in Fort Tarsis merkezinde giyerek yenilenmiş kahramanın savaşa girmeye hazır olacağını paylaştı. Peki ya Anthem başka bir evrende tasarlansaydı? İki dünyanın ortak hikayeleri orada popüler bir bilim kurgu içeriği olabilirdi.

Gamble, görseli N7 Day‘in bir parçası olarak BioWare’in 7 Kasım kutlamalarındaki her şeyi Mass Effect’in bir parçası olarak paylaştı.

Bu yıl oldukça sessiz geçti. Ancak kaçırdıysanız hatırlatalım; Mass Effect Andromeda artık Xbox One X geliştirilmiş desteği sunacak.

BioWare ayrıca “Mass Effect’in geçmişine ve geleceğine bir bakış” olarak yeni bir video paylaştı. Üçlemenin mimarı olan Bioware’in patronu Casey Hudson videonun sonunda N7’nin onun için ifade ettiklerini açıkladı: “Her gün stüdyoya gitmek, bir sonraki büyük Mass Effect oyununun nasıl olacağını hayal etmek anlamına geliyor.”