Marvel’s Spider-Man’in geliştirme süreci tamamlandı

Eylül ayında yayınlanacak olan Marvel’s Spider-Man‘e kavuşmamıza 1 aydan biraz daha uzun bir süre kaldı. Geliştirici Insomniac Games, oyunu satışı için hazır olduklarını açıkladı.

Marvel’s Spider-Man maceraya hazır!

Insomniac bu sabah Twitter aracılığıyla, Marvel’s Spider-Man‘in resmi olarak Altın olduğunu duyurdu. Bu, artık stüdyonun oyun için ek içerik veya birinci gün yaması üzerinde çalışmaya başlarken, tamamlanmış sürümü fiziksel disklere yazdırılmak üzere hazırlamaya başlayacakları anlamına geliyor.

Insomniac duyuruya ek olarak Spider-Man’ın eski çizgi romanlarından, masanın arkasında oturan oldukça komik bir görüntüsünü yayınladı. Marvel’s Spider-Man için asıl heyecanlı bekleyiş şimdi başlıyor ve şimdiye kadarki en iddialı oyunlardan birinin yakın olduğuna inanabilirsiniz.

Geliştiricinin katıldığı etkinliklerdeki oynanış videolarına, PS4’e özel içeriklerine ve yayınlanan fragmanlara bakılırsa oyunun gecikmesi zaten zor bir ihtimaldi.

Marvel’s Spider-Man 7 Eylül’de PlayStation 4 için özel olarak yayınlanacak. Oyun hakkındaki tüm haberlere buradan erişebilirsiniz.