Marvel’s Spider-Man’in oynanış süresi ve dosya boyutu açıklandı

Çok fazla oyun ve çok az zaman var. Yine de, çoğu oyuncu AAA oyunları satın alırken uzun bir yolculuğu tercih ediyor. Artık Marvel’s Spider-Man için de oynanış süresi belli oldu. Oyun, varsayılan zorluk seviyesinde yaklaşık yirmi saat uzunluğunda. Eğer yan görevler ve diğer hedefler de göz önüne alınırsa, bu süre daha da uzun olacaktır.

Marvel’s Spider-Man 20 saatten fazla sürecek

Insomniac Games Topluluk Yöneticisi James Stevenson oynanış süresini Twitter hesabından doğruladı:

“ortalama oyun testlerimiz varsayılan zorlukta yaklaşık 20 saat sürdü, ancak tonla yan görev / aktiviteleri yapınca, çok daha uzun zaman harcandı”

Stevenson, takipçilerden gelen çeşitli soruları yanıtladı. Topluluğa ücretli hikaye DLC’lerinin yeni görevler, zorluklar ve takımlar içereceğini belirtti. Ayrıca bu içeriklerin Marvel’s Spider-Man’de yer almayacağı söylenen mikro ödemelerle karıştırılmaması gerektiğini açıkladı.

PlayStation 4’ünüzde en az 45 GB’lık yer olmalı

Ayrıca PlayStation 4’e özel Marvel’s Spider-Man‘in açık dünyasında savaşmak ve sallanmak için oldukça fazla alanınızın olması gerekiyor. Stevenson, oyunun minimum 45 GB olacağını, yamalar ve diğer içeriklerle muhtemelen biraz daha artabileceğini söylüyor.

Marvel’s Spider-Man için PS4’ten PS4 Pro’ya geçişin fark yaratıp yaratmayacağını soran bir kullanıcıya ise; grafik farkının Ratchet & Clank‘da gördüğümüze benzer olacağı cevabını verdi.

Marvel’s Spider-Man 7 Eylül’de PS4’e özel olarak yayınlanacak. Oyun hakkında daha fazla haber ve içeriğe buradan erişebilirsiniz.