Spider-Man’deki ilişkileri gösteren yeni fragman yayınlandı

Daily Bugle’ın yazı işleri müdürü J. Jonah Jameson, Spider-Man’i küçümseme fırsatını asla kaçırmaz.Heyecanla beklenen Marvel’s Spider-Man‘in yeni fragmanında, Jameson yine lafını esirgemiyor. Sadece kahramanın yöntemlerini sorgulamakla kalmıyor, aynı zamanda Spider-Man’i Manhattan’ın yükselen suç oranından sorumlu tutuyor ve dostlarının tehlikede olduğu konusundaki endişelerini dile getiriyor. Yani Jameson her zamanki gibi sivri dilli.

Spider-Man yine yerden yere vuruluyor

J. Jonah Jameson’a göre, kaçık Spider-Man ve kostümlü soytarıları yüzünden şehir istila altında. Electro, Akbaba ve Rhino’dan da ayrıca bahsediliyor. Spidey ise kendini temize çıkarmaya çalışıyor, ama nafile…

Sıklıkla süper kahramanlar üzerinde yoğunlaşan ortak bir eleştiri, en kötü düşmanları aslında süper kahramanların yarattığı fikri. Batman aslında Joker’i yaratıyor. Superman gelmemiş olsaydı metahumanlar ve süper güçlü uzaylılar Metropolis’le ilgilenir miydi? Tartışılır. Jameson Örümcek Adam’ın polislerin işlerini yapmasına izin verdiği takdirde, Manhattan’ın beş para etmez haydutlarla uğraşmak zorunda kalmayacağına inanıyor.

Polis Şefi Yuri Watanabe gibi insanlar, genellikle kahramanlarla ilişkilerinden dolayı sürekli ateş hattına itiliyor. Fragman, Spider-Man‘a yakın olmaları nedeniyle tehlike altında olan Mary Jane Watson, Miles Morales ve May Hala’nın hızlı bir geçişini de gösteriyor.

Ayrıca Marvel’s Spider-Man’in oynanış süresini ve dosya boyutunu açıklayan haberimizi kaçırmayın.