Marvel’s Spider-Man’in çizgi roman uyarlaması yolda!

Marvel’s Spider-Man 2018’i salladı ve PS4’e özel oyun kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Insomniac’ın yeni Spider-Man tasviri yakında yeni bir konseptle karşımıza çıkacak. Marvel, Marvel’s Spider-Man için Mart 2019’da 6 sayılık çizgi roman uyarlaması geleceğini duyurdu.

Marvel’s Spider-Man: City at War, Insomniac’ın oyunundaki hikaye üzerine kurulacak. Ancak daha geniş ölçekte olacak ve yeni olayları ortaya çıkaracak. Kingpin’e karşı ilk savaş, The Raft’tan kaçış ve karakterlerin önemli çıkışları gibi oyundan heyecan dolu anlar görmeyi bekliyoruz. Çizgi roman serisi ayrıca, oyunun gelişimindeki bazı sahne arkası içerikleri de gün yüzüne çıkaracak.

Marvel's Spider-Man: City at War marvel's spider-man

Sanat çalışmaları Michelle Brandi (X-Men Gold) tarafından yapılan seri Dennis Hopeless (Spider-Woman, All-New X-Men) tarafından yazıldı. Yeni bir oyun kadar gösterişli gelmeyebilir, ancak çizgi roman severler için heyecanla beklenecek bir serüven yolda.

Bu arada Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps‘in son bölümü Silver Lining, 21 Aralık 2018’de yayınlanacak ve kahramanımız bu kez 
Silver Sable ile karşı karşıya gelecek.

Marvel’s Spider-Man sadece birkaç ay önce çıkmış olmasına rağmen çizgi roman ve filmlerden içeriklerle desteklenip genişletiliyor. Insomniac’ın Peter Parker’ı, Spider-Cop’a da referans yapan Spider-Geddon geçiş etkinliğinin ayrılmaz bir parçası. Buna ek olarak, Spider-Man: Into the Spider-Verse filminden yeni bir kostüm Silver Lining ile oyuna eklenecek.