Marvel’s Avengers’ın oynanış görüntüleri yayınlandı

Square Enix yaklaşık son iki aydır çeşitli etkinliklerde Marvel’s Avengers: A-Day‘e ait görüntüler sergiliyor. Kesilmiş bir versiyonu daha önce ortaya çıkasa da tam görüntüler sadece E3’te kapalı kapılar ardında ve San Diego Comic Con’da Marvel Games paneline katılanlara gösterilmişti. Comic Con’dan sonra bazı oynanış görüntüleri sızdırılmış olsa da, Marvel’s Avengers’ı izlemek için etkinliklere katılmaktan başka bir yol yoktu.

Artık durum değişti ve Square Enix YouTube kanalından Marvel’s Avengers: A-Day’in oynanış görüntülerini yayınladı. Yaklaşık 19 dakika süren videoda yine Iron Man, Thor, Hulk, Captain America ve Black Widow yer alıyor. Video açıklamasında: “Şimşek çakmaları, repulsor patlamaları, toprak parçalanmaları, kalkan atışları ve casus teknolojisi kahramanlarımızı Marvel’s Avengers’ta büyük bir ekip haline getiriyor. Bu eğitim seviyesinde Yenilmezler gizemli bir saldırının kentin güvenliğini tehdit etmesi üzerine San Francisco’yu savunmalılar.” ifadeleri yer alıyor.

Oyunun yeni oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz. Marvel’s Avengers 15 Mayıs 2020’de PS4, Xbox One, Google Stadia ve PC için gelecek. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın!