LEGO DC Super-Villains Aquaman DLC’si yakında geliyor!

Warner Bros. Interactive Entertainment, LEGO DC Super-Villains için yeni içerik ve karakterler barındıran iki yeni Aquaman film paketini duyurdu. DLC’ler 28 Aralık’ta ülkemizde vizyona girecek, merakla beklenen Aquaman filminden esinlenen seviyeleri ve DC karakterlerini oyuna ekleyecek.

Season Pass sahipleri için Aquaman Movie Part 1, 4 Aralık’ta ve Aquaman Movie Part 2, 8 Ocak 2019’da satışa sunulacak. Altı seviye paketi ve dört karakter paketi ekleyen Season Pass, LEGO DC Super-Villains Lüks Sürüm‘ün parçası olarak veya 69 TL’ye ayrı olarak satın alınabiliyor. Ayrıca Aquaman film paketlerini satın almak isteyen oyuncular, 8 Ocak 2019’da ikisini tek pakette alabilecekler.

LEGO DC Super-Villains’e yeni karakterler!

Her iki film paketinde de oyuncular, Jason Momoa‘nın oynadığı Aquaman’i ve Amber Heard’ın oynadığı Mera’yı Atlantis’te düzeni yeniden sağlamak için kontrol edecekler.

İlk paket; Aquaman (Gladyatör), Black Manta (Film), Mera, Orm (Gladyatör), King Nereus ve Queen Atlanna gibi kahramanları ve kötüleri oynanabilir karakterler olarak ekleyecek.

İkinci film paketi ise; Aquaman (Film), Vulko, Trench Creature, Murk, Brine King ve Orm (Film) karakterlerini sunacak. Ek olarak, filmden ilham alınan seviyeler LEGO DC Super-Villains deneyimine eklenecek. Paketler, ana oyunun 150’den fazla ikonik DC karakter kadrosunu daha da genişletecek.

LEGO DC Super-Villains serinin seyrini biraz değiştirdi. Daha önceki LEGO DC oyunlarında olduğu gibi Batman’ın başrolde yer aldığı bir maceraya atılmak yerine, oyunculara kendi süper kötülerini oluşturma görevi veriliyor. Geliştirici TT Games bu alanda başarılı gidiyor denebilir.

LEGO DC Super-Villains şu anda PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarında mevcut.