Just Cause 4 aksiyon dolu lansman fragmanıyla yayınlandı!

Just Cause 4 bugün çıktı ve Rico Rodriquez ile macera kaldığı yerden devam ediyor. Lansmanı kutlamak için Square Enix yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı. Diğer tüm fragmanlarda olduğu gibi tanıtımın merkezi yine kaos. Just Cause 4’te ne kadar çılgın şeyler olabileceğine bakın.

Fragman hayranların Just Cause serinin yüksek aksiyon tutkusunu ve oyuncuları sevdiği tüm özellikleri bir araya getiriyor. Rico, wingsuit ile patlamaların arasına dalıyor, Hızlı ve Öfkeli filmi için seçmelere katılıyormuşçasına araç kullanıyor ve devasa bir dünyayı keşfetmeye hazır görünüyor.

Just Cause 4’te seri için yeni, tamamen entegre özelleştirme seçenekleri yer alıyor. Rico’nun yükseltilmiş kancasıyla, oyuncular karakterin yeteneklerini kendi beğenilerine göre özelleştirme seçeneğine sahip olacak. Güçlendiriciler, çelik halatlar ve yelken kanatları, “ayarlanabilir parametreler” özelliği taşıyan bu yükseltmelerin temelinde yer alıyor. Bu nedenle, Rico’nun donanımını nasıl değiştirilebileceğine dair sayısız olasılık var. Bazı güncellemeler yakın zamanda PlayStation 4 Pro’nun Just Cause 4 sürümündeki çekimleri içeren oynanış demosunda gösterildi.

Kaosun ortasında elbette bir de hikaye var ve Rico babasının ölümüyle ilgili cevaplar arayacak. Bu da onu And Dağları’na ve Arjantin gibi gerçek dünya ülkelerinden esinlenilen Güney Amerika ülkesi Solís’e götürecek bir yolculuk.

Just Cause 4 Standart Sürüm şu anda PlayStation Store‘da 469 TL. Digital Deluxe Sürüm 539 TL, Gold Sürüm ise 669 TL’den satışta. Gelecek inceleme, haber ve güncellemeler için takipte kalın.