Jurassic World Evolution: Secrets of Dr. Wu DLC’si duyuruldu

Frontier Developments, tarih öncesi park simülasyonu Jurassic World Evolution‘un yeni ücretli DLC’si Secrets of Dr. Wu‘nun PlayStation 4, Xbox One ve PC için 20 Kasım’da yayınlanacağını açıkladı.

Secrets of Dr. Wu adını Jurassic Park’ta (BD Wong tarafından oynanan) dinozorların yeniden yaratılmasından sorumlu olan ve daha sonra Jurassic World‘de de yer alan InGen genetikçisinden almakta. Wong, Jurassic World Evolution’da rolünü yeniden canlandırıyor ve sesini Isla Muerta ve Isla Tacaño’daki iki gizli araştırma tesisinde geçen yeni campaign görev seçeneğinde sunuyor. İşte yeni DLC için yayınlanan tanıtım fragmanı:

Frontier yeni görevleri şöyle tanımlıyor: “Oyuncular doktorun yanında çalışırken ve yeni kazı alanları, tesis yükseltmeleri ve araştırma fırsatları keşfederken Wu’nun makinelerinin neden olduğu yüksek seviyedeki kaos ve tehditler ile karşı karşıya kalacak.”

Jurassic World Evolution ücretsiz güncelleme de alacak

Secrets of Dr. Wu genişlemesi Olorotitan ve Troodon’u Jurassic World Evolution‘un tarih öncesi koleksiyonuna ek olarak Wu’nun yarattığı üç yeni melezin yanına ekliyor: Ankylodocus, Spinoraptor ve Stegoceratops. Bu arada, yeni yükseltme ve araştırma seçenekleri Jurassic World’de olduğu gibi Indominus Rex’in kamuflaj genini de içeriyor.

Yeni DLC’nin yayınlanmasıyla Jurassic World Evolution aynı gün tüm oyuncular için ücretsiz bir güncelleme alacak. Güncelleştirme 1.5 olarak bilinen bu yama; grup oluşturma ve uyku, isteğe bağlı gündüz / gece döngüsü, daha yüksek kapasiteli besleyiciler ve yeni canlı davranışlarını tanıtıyor.