Insurgency: Sandstorm'un konsollara çıkış tarihi ertelendi!

Insurgency: Sandstorm'un konsollara çıkış tarihi ertelendi!
New World Interactive, Insurgency: Sandstorm'un PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin 2019'un ilk yarısına ertelendiğini duyurdu. Stüdyo Eylül ayında oyunu PC versiyonunun yanında konsollara taşımayı planlanmış olsa da, geliştiricilerin...

New World Interactive, Insurgency: Sandstorm'un PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin 2019'un ilk yarısına ertelendiğini duyurdu. Stüdyo Eylül ayında oyunu PC versiyonunun yanında konsollara taşımayı planlanmış olsa da, geliştiricilerin deneyimi daha iyi hale getirmek için bu

süreye ihtiyaç duyduklarını

açıkladı.

Platformdan bağımsız olarak mümkün olduğunca hatasız, kararlı ve sağlam bir deneyim sağladıklarından emin olmayı istiyorlar. Oyunun konsollara geleceği kesin, ancak topluluktan biraz daha sabırlı olmaları bekleniyor.

Insurgency: Sandstorm daha geniş oyun deneyimi

Insurgency'e benzer şekilde, Insurgency: Sandstorm'a ücretsiz içerik güncellemelerini yayınlanacak. Oyun yeni silahlar, yükseltmeler, haritalar ve diğer içeriklerle sürekli olarak genişleyecek ve mod desteği, sunacak. Geliştirme süresince Ocak ayından bu yana bir miktar içerik de eklendi. Yayınlandığında yaklaşık 40 silah ve bu silahlar için yaklaşık 40 yükseltme kapasitesine sahip olacak. Bu silahların bir kısmı Insurgency oyuncularına aşina olacak olsa da, birçoğu yeni.

Yerel Arap savaşçıları (Güvenlik ve İsyancı takımları için), Amerikan özel harekat askerleri, yangın destek koordinatörleri ve hava destek pilotları dahil olmak üzere 6500'den fazla benzersiz karakter diyaloğu da eklenecek.

Insurgency: Sandstorm PC'de 29.99 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Konsollarda da aynı fiyata sahip olması muhtemel, ancak bunu zamanı gelince öğreneceğiz.