Hot Wheels Unleashed için ilk oynanış fragmanı yayınlandı

Hot Wheels Unleashed için ilk oynanış fragmanı yayınlandı
Milestone ve Mattel, arcade yarış oyunu Hot Wheels Unleashed için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Oyuncak arabaların sürükleyici müzikler ve rekabeti kızıştıran engeller karşısında hız kesmeden yarışacağı bir deneyim...

Milestone ve Mattel, arcade yarış oyunu Hot Wheels Unleashed için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Oyuncak arabaların sürükleyici müzikler ve rekabeti kızıştıran engeller karşısında hız kesmeden yarışacağı bir deneyim oyuncuları bekliyor olacak.

Milestone ve Mattel ekipleri, fragmanın yanı sıra; arabalara, garaj ortamına ve parkurlarda karşınıza çıkacak zorluklara bir ön bakış sunan oynanış görüntülerini sergiledi. Oyuncular, her biri farklı özelliklere ve nadirlik seviyelerine sahip Hot Wheels arabaları arasından seçim yapabilecek ve söz konusu arabaları farklı görünümlerle özelleştirebilecek. Yarışacağınız yerler, oyuncak setlerinin pistine benzer konumlardan havalandırma boşluğu gibi ortamlara kadar geniş yelpazede olacak. Ayrıca kendi Hot Wheels parkurunuzu yapmanızı sağlayan bir pist düzenleyici de olacak.

Hot Wheels Unleashed oynanış fragmanı:

Hot Wheels Unleashed için yayınlanan aksiyon dolu oynanış fragmanı sizi kesmediyse, yaklaşık 30 dakikalık bir canlı yayınla sergilenen ek oynanış görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Arcade tarzı yarış oyununda Hot Wheels'ın kendine özgü araçlarıyla 2 kişilik bölünmüş ekran modunda veya arkadaşlarınızla yan yana yarışabilecek, çevrimiçi mücadelelerde 12 kişiye kadar rakiple karşılaşabileceksiniz. Nefes kesen yarışlarda mücadele ederken yeteneklerinizi drift atarak, turbo basarak ve pistteki hünerlerinizi ortaya çıkararak gösterebileceksiniz. Ayrıca kendi odanızı, maceranız sırasında toplayacağınız nesnelerle döşeyerek heyecan verici yarışlara ev sahipliği yapabileceksiniz.

Hot Wheels Unleashed, 20 Eylül 2021'de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Zaman içinde daha fazla lisanslı arabanın eklenmesi ve diğer markalarla yapılacak olası içerik geçişleri, uzun vadede sıkılmadan oynayabileceğimiz bir deneyim oluşturabilir.