Hitman 2, yeni fragmanıyla Kolombiya’nın vahşi doğasını tanıtıyor

Heyecanla beklenen oyunlar PAX West 2018‘de daha güzel ve yeni içeriklerle sergileniyor. Warner Bros. ve IO Interactive, Hitman 2 için yeni bir fragman yayınladı. “Welcome to the Jungle” başlıklı fragman oyuncuları Kolombiya’ya götürüyor. Oyunun Kolombiya bölümü, Güney Amerika yağmur ormanlarının ortasında benzersiz sahnelere ev sahipliği yapacak.

Hitman 2 Kolombiya’dan balta girmemiş manzalar sunuyor

Fragman, balta girmemiş ormanlardan manzaralarla başlıyor. Ajan 47, muhtemelen alt ettiği bir askeri sürükleyerek doğal yeşil örtüde kayboluyor. Tanıtım bundan ibaret ama basın duyurusu yakında Kolombiya bölümünden gelecek güncellemeler için takipte kalmanızı öneriyor.

Hitman 2, IO Interactive’in klasik serisinde bölümler sunan Hitman’in devamı olarak gelecek. Oyun duyurulduğundan itibaren IO Interactive, Square Enix’ten koparak ve marka haklarıyla bağımsızlaştı. Bölüm tabanlı Hitman 2’nin yeni yayıncısı ise Warner Bros. oldu.

Ayrıca bağımsız bir deneyim olarak oynanabilen Hitman: Sniper Assassin, iki oyuncunun işbirliği içinde oynayabileceği bir mod. IO Interactive, şu anda Hitman 2 ön siparişiyle erişim sağlayabileceğiniz oyunda bir yarışma düzenliyor. Yarışma sona erdiğinde solo modunda en yüksek puana sahip olan oyuncunun, ismi ve benzeri yeni oyunda yer alacak.

Hitman 2 PS4, Xbox One ve PC platformları için 13 Kasım tarihinde yayınlanacak.