Hitman 2’de Sean Bean’i avlamak için tek bir şansınız olacak

Dünyanın dört bir yanında oyuncular Ajan 47’nin Hitman 2‘deki ilk macerasına hazırlanıyor. Yine de IO Interactive oyunculara ilk Zorlu Hedefi olan aktör Sean Bean’i (Mark Faba) hatırlattı. Her oyuncu bu özel kontratların hedefini öldürmek için tek bir şansa sahip olacaklar.

Hitman 2‘nin ilk zorlu hedefi 20 Kasım 2018 tarihinde başlayacak ve IO Interactive yeni bir fragman yayınladı. Sean Bean’i hedefinize alırken bu ipuçlarını hatırlayın:

Eski bir MI5 ajanı suikastçı olarak döndü. Mark Faba, The Undying, Uluslararası Kontrat Ajansı’nın hedef listesine girdi. Ne yazık ki Mark Faba kendisini Ajan 47’nin namlusunun ucunda bulacak.

Hitman 2’nin ilk zorlu hedefine geri sayım

Yukarıdaki fragman oyunculara bu Zorlu Hedef’in sadece zorlu olmadığını gösteriyor. Faba’yı yakalamak için kontratın Hitman 2’de sadece 2 haftalığına mevcut olacağı belirtiliyor. Dahası bu “The Undying” görevi sırasında ölmeniz durumunda fırsatı kaçırıyorsunuz.

Hitman 2 PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında mevcut. Sean Bean’in canlandırdığı Mark Faba’yı avlamak için kontrat 20 Kasım 2018’de başlayacak ve 4 Aralık 2018’de sona erecek.