Hitman 2 Haziran güncellemesi Ajan 47’yi New York’a götürecek

Hitman 2 için yarın bazı yenilikler gelecek. Haziran ayındaki güncellemenin yıldızı New York bankasında geçen yeni bir konum olacak. Ayrıca Special Assignments Pack 1 diğer önemli bir eklenti olarak gelecek. Her ikisi de oyunun Expansion Pass içeriğinin bir parçası olsa da, IO Interactive konuyla ilgili olarak yeni blog yazısında “mağazada her bir öğeyi arayarak ve içeriği oradan indirmenin” en iyi yol olduğunu hatırlatıyor.

New York konumu Milton-Fitzpatrick Yatırım Bankası‘nda yer alıyor. Bu yeni harita ile oyuncular “Golden Handshake” görevini üstlenecekler. Kontrat Modu da yeni konumda desteklenecek. Ayrıca kupa avcılarını sevindirecek bir haberimiz daha var. New York haritası için Hitman 2’ye yeni bir kupa seti ekleneceği de belirtiliyor. Güncellemenin bu kısmı PlayStation 4 ve Xbox One’da yaklaşık 3 GB, PC’de ise yaklaşık 2.5 GB civarında olacak. Special Assignments Pack 1, konsollar için 10 GB ve PC için 8.6 GB gibi yüksek boyutlarda.

Hitman 2’nin ilk Special Assignments paketi Ajan 47‘yi iki farklı göreve gönderecek. Bu görevlerin ilkinde Ajan 47 Mumbai’ye dönerek yeni hedef Basil Carnaby’yi avlayacak. Diğer görevde ise Blair Reddington’un korkunç işlerine bir son vermek için Santa Fortuna’ya geri dönecek.

Hitman 2’ye Haziran güncellemesiyle gelecek güncellemeleri aşağıdaki tanıtım videosunda ön izleyebilirsiniz:

Ek olarak, Hitman 2’nin Haziran ayı güncellemesi, bazı değişiklik ve düzeltmeleri de içeren 2.40 güncellemesini de sunacak. HUD ile ilgili bazı sorunlar, uçan balık hatası, Silent Assassin izleme, Hayalet Modu, Zorluklar, yüzme, dil ayarı ve daha birçok konuda düzeltme yapılacak. Güncellemeyle gelecek değişikliklerin listesine buradan erişebilirsiniz.

Hitman 2 şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir. Oyun hakkında gelecek haber ve güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz.