Hi-Rez yeni oyunu Rogue Company için Alfa kayıtlarını açtı

Smite ve Paladins gibi bilinen çevrimiçi çok oyunculu oyunların arkasındaki yayıncı Hi-Rez Studios, konsollar ve PC için yeni çok oyunculu nişancı oyununu açıkladı. Rogue Company, First Watch Games tarafından geliştiriliyor ve PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de platformlar arası oyunu ve çapraz ilerlemeyi destekleyecek.

Rogue Company dünya çapındaki seçkin paralı askerlerin gizli birliği. Dünyanın çoğu yerinde bu zorlu askerler söylenti olarak dolaşıyor. Bununla birlikte Rogue Company askerlerinin dünyanın en ölümcül ve en zorlu görevlerini çözmek için vazgeçilmez olduğu söyleniyor. Oyuncular Rogue Company askeri olarak çeşitli PvP oyun modlarında çevrimiçi olarak rekabet etmek için tercih ettikleri silahlarla ikonik bölgelerde savaşacaklar. Ayrıca arkadaşlarıyla grup olarak rekabete hükmedecekler.

İşte Rogue Company için yayınlanan erken bakış videosu:

Oyun hakkında şimdilik bilinenler videodakilerden ibaret. Ancak Hi-Rez Studios önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı açıklayacağını belirtti. Öncelikle bu ayın ilerleyen günlerinde oynanabilir paralı askerler (Rogues) hakkında yeni şeyler öğreneceğiz. Ardından yayıncı Ekim ayında oyun modlarını (hedefler ve haritalar) sergileyecek. Sırasıyla Kasım ve Aralık aylarında silahlar, araçlar, yetenekler ve Rogue Company dünyası hakkında daha fazlası sunulacak.

Rogue Company Alfa programına katılmak istiyorsanız, oyunun resmi sitesinden artık tercih ettiğiniz platformla kaydolabilirsiniz. Hi-Rez henüz alfa programı ve içeriği hakkında detayları açıklamadı.