Trading Places (Remix) GTA Online’a geri dönüyor!

GTA Online bu hafta 2. Yıl Düşman Modu olarak Trading Places‘ı (Remix) yeniden canlandırıyor. Geçtiğimiz ay sunulan Hunting Pack Remix’e benzeyen, GTA Online için After Hours genişlemesinin bir sonraki içeriği olan Trading Places, orijinal modun temel formülünü alarak üzerinde büyük değişiklikler yapıyor.

GTA Online Trading Places’te amaç ‘Kazanan’ taraf olmak

İlk Trading Places’ta olduğu gibi her maçta bir takım “Kazanan”, diğer takım “Kaybeden” taraf olacak. Kazanmak için hedef basit: Kazanan olarak kalmak. Kaybedenlerin amacı ise, Kazananları ortadan kaldırmak ve böylece Kazanan olmak. Bir Kazanan, bir Kaybeden tarafından öldürülürse, Kaybeden olur ve yeniden zirvede olmak için savaşırlar.

Trading Places‘ta yeni olan ne var? Remix artık standart silahlar ve normal oyuncular arasında bir eşleşme değil. Remix’te Kazananlar her tura Juggernaut zırhında ve minigunla başlıyor. Özel tasarlanmış arenada diğer birçok güçlü silahı (rail gun veya roketler gibi) alabilirler. Öte yandan Kaybedenler, oyuna inanılmaz güçlü yakın saldırılara sahip canavarlar olarak başlıyor. Canavarlar avlarını hızlı ve sessiz bir şekilde yakalamaları için süper bir sıçrama ve gizlenme yeteneği ile başlıyor.

Yeni GTA Online güncellemesi, maçlar sırasında bol bol ilginç anlar yaşatıyor. Daha fazlası için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Trading Places Remix, yarın haftalık GTA Online  haftalık güncellemesiyle birlikte yayınlanacak. Gelecek GTA Online güncellemelerinden haberdar olmak için bizi takip edin.