Gran Turismo Sport’a yeni araçlar ve pist geliyor!

Gran Turismo Sport oyuncuları haziran ayını yeni içerik almadan geçirdi. Ancak ay sonunda gelecek 1.21 güncellemesi öncelikli olarak FIA Şampiyonasına odaklanacak ve yedi yeni araç sunacak.

Gran Turismo Sport için yedi yeni araç yolda!

PS4’e özel yarış oyunu Gran Turismo Sport‘un son büyük güncellemesi Mayıs ayı sonunda geldi. O zamandan beri oyuncular yeni içerik beklentisi içine girdi. Neyse ki, yapımcı Kazunori Yamauchi’den gelen yeni tweet güncellemenin geliş tarihi ile birlikte yayınlandı. Böylece güncellemenin 30 Temmuz‘da geleceği onaylanmış oldu.

Gran Turismo Sport yeni araçlar gran turismo sport

Tanıtım görüntüsünün ardından elbette tahminler gelmeye başladı. Bir sonraki güncellemede oyuna yedi yeni araç geliyor ve bazıları daha kolay tanınıyor.

Yeni araçlar için tahminler şöyle; Daihatsu Copen, Ford GT 40, Honda Beat, F2 Super Formula, Honda S660, Mazda 787B ve Ferrari 250 GTO.

Gran Turismo Sport 1.21 güncellemesinde bu ayın başlarında ortaya çıkan yeni pist de yer alacak. Yeni pist Güney Fransa’da yer alıyor. Ayrıca güncelleme oyunda sürücü vitesini özelleştirmek için yeni bir seçenek ekleyecek.