God of War’ın Yeni Oyun+ modu için tarih belli oldu

Sony, daha önce duyurulan Yeni Oyun+ güncellemesinin 20 Ağustos’ta PlayStation 4’e özel God of War‘a geleceğini açıkladı.

God of War’a Yeni Oyun+ ile daha güçlü bir başlangıç

God of War‘ın Yeni Oyun+ güncellemesi, daha önce elde ettiği tüm zırhları, büyüleri, tılsımları, kaynakları ve yetenekleri koruyarak, oyunculara Kratos’un Norse macerasını bir kez daha tamamlama şansı verecek. Bununla birlikte, yeni koşullar mutlaka zor olmak zorunda değil. Herhangi bir zorlukta tekrar, tam donanımlı oynama seçeneği de var.

Yeni Oyun+ ile mücadeleyi artırmak istiyorsanız, güncelleme daha yüksek seviyeli düşmanları da tanıtacak. Bu düşmanlar için Sony PlayStation Blog‘da “kollarından birkaç değişik yeni numara alabilir” diyor.

God of War god of war

Dahası, God of War’ın Yeni Oyun+ modu, oyuncuların silahlarını yeni bir nadir ekipman seviyesine geliştirmelerini sağlayacak. Ayrıca donanımları en iyi hale haline getirmek için gerekli olan yeni bir “Skap Slag” kaynağı var. Sony ayrıca güçlü yeni büyüler ve zırhlar içeren genişletilmiş özelleştirme seçeneklerinden de söz ediyor.

God of War‘a gelecek tüm bu değişiklikler, seçtikleri zorluk seviyesine bakılmaksızın tüm oyuncular için hoş ve yeni bir kalite özelliği. Güncelleme geldiğinde, tam bir oynanış tamamlandıysa tüm sinematik sahneler atlanabilecek. Yani, Kratos‘un geri dönüşü çok daha hızlı olacak.

PS4’e özel God of War’ın Yeni Oyun+ güncellemesi 20 Ağustos’ta yayınlandığı zaman ücretsiz olarak indirilebilecek.