God Eater 3’ün lansman sonrası planları açıklandı

God Eater 3 batı bölgeleri için onaylandı ve 8 Şubat 2019’da yayınlanacak.  Bandai Namco oyun için planlarını açıkladı. Modern oyunun temelini oluşturan lansman sonrası desteğin yanı sıra, ek karakter özelleştirme seçenekleri ve yan görevler, oyuncuların ana hikayeyi bitirdikten sonra bile oyunu oynamalarını sağlayacak.

Geliştirici ekip God Eater 3’e ekstra hikaye içeriği ile yeni düşmanlar ve/veya ek bir NPC (oyuncu olmayan karakter) ekleyecek güncellemeler getirmeyi düşünüyor. Geliştiriciler bu planları topluluğun ihtiyaç ve taleplerine anında cevap vermek adına kasıtlı olarak belirsiz tutuyor.

God Eater 3’ün lansman sonrası içeriği üzerinde şu an büyük olasılıkla çalışılıyor ve oyunun yayınlanmasının ardından her fikrin gerçekleşmesi veya uyum sağlaması söz konusu olmayabilir. Gelecek içerik ve güncellemeler için Bandai Namco ve GE Project vaatte bulunmaktan ziyade, planlar konusunda oldukça kapalı bir tutum içinde.

İşte God Eater 3 için lansman sonrası planlar hakkında yapılan açıklama:


 • Ek Karakter Özelleştirme Bileşenleri – Saç stilleri, aksesuarlar ve giysiler güncelleme(ler) yoluyla eklenecek.
 • Taarruz Görevi Güncelleme(leri) – Lansman sonrasında oynanış durumuna bağlı olarak, güncelleme(ler) yoluyla ek özellikler eklenecek.
 • Ek Yan Görevler – Güncelleme(ler) yoluyla ek yan görevler eklenecek. Sistem düzeyinde eklemeler de düşünülecek.
 • Aksiyon ve Kullanılabilirlik İyileştirmeleri – Aksiyon ve kullanılabilirlik geliştirmeleri, lansmandan sonra bile uygulanacaktır.
 • Other Updates
  • Oyuncularla iletişim halinde kalarak lansmandan sonra bile oyunu daha keyifli hale getirmek için geliştirmeye devam etmek istiyoruz.
  • Yukarıdaki güncellemelere ek olarak, çeşitli diğer ek unsurları da düşündük – hatta muhtemelen hikaye, yeni düşman veya ek müttefik oyuncu olmayan karakter eklemeleri.
  • Planlama ve detaylara karar verildiğinde zaman içerisinde ilan edilecek.

God Eater 3, yeni 8 oyunculu çok oyunculu modla gelecek ve seride ilk kez dual audio (2 farklı dilde ses seçeneği) sunacak.

God Eater 3 için gelecek haber ve güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz.