Ghost Recon Wildlands Special Operation 2 neler sunacak?

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Special Operation 2 güncellemesi ile kalıcı ölüm (permadeath) modu alacak. Special Operations, 24 Temmuz’da yayınlanacak ve oyuna yeni haritalar, PVE görevleri ve öğeler getirecek.

Ücretsiz Special Operation 2 DLC‘si, aslında zorlukları artıran ve yolunuza oldukça zorlu engeller koyan bir hardcode mod olan Ghost Mode‘u tanıtıyor. Ghost Mode solo ya da kooperatif olarak oynanabilecek, ancak hata yapma lüksünüz yok, çünkü dost ateşi ve kalıcı ölüm yüksek düzeyde bir beceri testi olacak. Ghost Recon Wildlands Ghost Mode aşağıdaki özellikleri içerecek.

  • Oyuncuları bir ana silah ve bir tabanca ile sınırlayan donanım.
  • Gerçek şarjör değiştirme ile kısmen dolu bir şarjör çıkarırsanız, yenisini taktığınızda, eskisinin içinde bulunan mermileri kaybedeceksiniz.
  • Düşman yağmalarken veya bir cephane kutusu kullanılırken oyuncuların farklı silahlara geçişini engelleyen donanım yönetimi.

 

Ghost Recon Wildlands için yeni haritalar, sınıflar ve daha fazlası

Ghost War ile Ghost Recon Wildlands’e; 2 yeni sınıf, 2 yeni haritaya (biri kar yağışlı) ve Observer Modu dahil olmak üzere yeni özelliklere, serbest dolaşımlı kameraya da sunacak. Special Operation 2 yeni ifadeler, zafer pozları ve ses hatlarını ekleyecek. Son olarak, Ghost War sıralı rekabetçi sezonlar ekleyerek oyunculara yeteneklerini kanıtlamanın yeni bir yolunu sunacak.

Ghost Recon Wildlands Special Operation 2 ghost recon wildlands

Special Operation 2 tüm Ghost Recon Wildlands oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak ve eğer Year 2 Pass’a sahipseniz, Ghost Mode’a ve yeni Ghost War sınıflarına (özelleştirme paketleriyle birlikte) yedi günlük erken erişimle sahip olacaksınız.

Ghost Recon Wildlands PS4, Xbox One, PC’de mevcut ve yeni güncelleme 24 Temmuz’da her üç platformdaki tüm oyunculara da ulaşacak. Ayrıntılara buradan erişebilirsiniz.