Ghost Recon Breakpoint’in 1. Yıl yol haritası açıklandı

Ubisoft, yeni oyunu Ghost Recon Breakpoint için içerik yol haritasını açıkladı ve oyundan neler bekleyebileceğimize dair genel bir bakış sunuyor. Öncelikle üç bölümden oluşan yeni hikaye odaklı içerikler yayınlanacak. Ancak şirket bölümlerin detaylarını henüz açıklamadı. Daha geniş bir anlatı içeren birkaç hikaye görevi mi gelecek, yoksa her hikaye DLC’si tek bir görevi mi konu alacak? Şimdilik bilemiyoruz.

Ayrıca yeni maceralar, akınlar, grup görevleri, yeni sınıflar, özel canlı etkinlikler, PvP güncellemeleri ve düzenli içerikler alacak. İşte Ghost Recon Breakpoint için yayınlanan 1. Yıl yol haritası:

Ghost Recon Breakpoint yol haritası ghost recon breakpoint

Tüm bunların yanı sıra şirketin 1. Yıl yol haritasında belirtmediği başka bir planı daha var. Ghost Recon Breakpoint çıktıktan sonra çapraz oyun desteği alabilir. Planın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği şu anda bilinmese de en azından geliştirme ekibinin böyle bir niyeti var.

MMORPG ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Yaratıcı Yönetmen Eric Couzian’a çapraz oyun desteğinin oyuna gelme ihtimali soruldu. Couzian detay vermese de, çapraz oyun özelliğinin geliştiricinin Ghost Recon Breakpoint için lansman sonrası planlarından biri olduğunu belirtti. Couzian şunları aktardı: “Lansman sonrası için büyük planlarımız var. Bol miktarda bölüm olacak, yeni bir sınıf, her şey. Tüm bunların yanı sıra çapraz oyun da planın bir parçası. Haberini daha sonra alacaksınız.”

Ghost Recon Breakpoint PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 4 Ekim’de gelecek. Çapraz oyun tüm platformdaki oyuncuları bir araya getirerek oyunu daha canlı tutabilir. Ubisoft’un lansman sonrası planlarına oyunun resmi sitesinden erişebilirsiniz.