Ghost Recon Breakpoint’in 1. Yıl yol haritası açıklandı

Ubisoft’un Ghost Recon Breakpoint’in ilk yılı için hazırladığı planlar belli oldu. Canlı hizmet olarak sunulan birçok oyunda olduğu gibi yeni içerikler ve hem ücretsiz hem de ücretli genişlemeler sunulacak. Oyunun 1. Yılında yeni maceralar, akınlar, yeni sınıflar, özel etkinlikler ve daha fazlası oyuncuları karşılayacak.

Ghost Recon Breakpoint 1. Yıl içeriğiyle oyuncular ilk gün Greenstone Operasyonu’na başlayacak ve yıl içinde yayınlanacak Ocak 2020’ye kadar 3 bölüm alacaklar. Ayrıca ilk bölümle birlikte Project Titan adında yeni bir akın eklenecek. Oyuncular bu akında düşman saldırısıyla karşı yüzleşmek için ölümcül bir volkana gidecekler. Ek olarak özel bir Canlı Etkinlikle gelecekten Auroa’yı yok etmek için gelen Terminator T-800 oyuna misafir olacak. Bu etkinlik bir ay sürecek ve sizi oyun içi özel hediyeler verecek. 1. Bölümle Ghost Recon Breakpoint’e Mühendis sınıfı da eklenecek ve Year 1 Pass sahipleri bir hafta erken erişime sahip olacak.

2. Bölüm’de oyunun hikayesini genişleten ve 5 saatten fazla ek içerik sunan Deep State adında yeni bir macera yer alacak. Ancak hepsi bu kadar da değil: Yeni sınıf, grup görevleri, haritalar ve daha fazlası oyuna eklenecek. Bu süreç Şubat 2020’de başlayacak ve Mayıs 2020’ye kadar sürecek.

Son olarak 3. Bölüm Haziran 2020’de başlayacak ve oyuncular Transcendence‘e katılabilecekler. Önceki bölümlerde olduğu gibi yeni hikaye içeriği, üçüncü yeni sınıf, akın, PvP haritası getirecek olsa da, Ubisoft henüz özellikleri hakkında detay vermedi. İşte Ghost Recon Breakpoint’in ilk yıl için yol haritası şu şekilde:

Ghost Recon Break Point 1. Yıl yol haritası ghost recon breakpoint

Ghost Recon Breakpoint Year 1 Pass içeriği genel olarak bakarsak şu şekilde:

  • İki 1. Yıl macerasna ve ödüllerine erişim (Year 1 Pass’e sahip olmayanlar tüm görevi oynamaya davet edilebilecekler)
  • Üç yeni sınıfa 1 hafta erken erişim ve anında kilit açma
  • İlk gün gelecek Siren’s Call görevi

Special Operation Forces paketi aşağıdakileri içeriyor:

  • Scorpion Scout | Quiet Blueprint
  • Maria’nın mağazasında veya kampta blueprint yapmak için 1400 Skell kredisi
  • Korumalı ACH
  • Crye G3 Savaş Pantolonu
  • Çapraz Askılı Yelek

Ghost Recon Breakpoint’in Gold ve Ultimate Sürümlerinin 1. Yıl Geçişini içerdiğini hatırlatalım.

Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim 2019’da PlayStation 4, Xbox One, PC ve daha sonrasında Stadia platformlarına gelecek. Tom Clancy serisinin yeni oyunu için gelecek haber ve güncellemeleri buradan takip edebilirsiniz.