Ghost Recon Breakpoint’in beta tarihleri açıklandı

Ubisoft, E3 2019 sunumu sırasında Ghost Recon Breakpoint için beta planlarını açıkladı. Beta süreci 5 Eylül 2019’da, oyun çıkmadan yaklaşık bir ay önce başlayacak ve 8 Eylül’de sona erecek.

PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarındaki oyuncular, ghostrecon.com/beta adresine giderek betaya erişim şansı kazanmak için kayıt olabilirler. Betaya kayıt olmak otomatik olarak erişime hak kazanacağınız anlamına gelmiyor. Ancak Ghost Recon Breakpoint’i beta ön sipariş verenler doğrudan erişim sağlayabilecekler.

Ubisoft’un E3 2019 konferansı, Ghost Recon Breakpoint hakkında yeni bilgiler sunmadı, çünkü serinin yeni oyunu haftalar önce Ghost Recon World Premiere etkinliğinde tanıtıldı. Yine de, birkaç yeni fragman yayınlandı ve bunlardan biri Jon Bernthal’ın oynayacağı Cole D. Walker karakterine odaklandı. Diğer tanıtım ise oynanış görüntülerini içeriyordu.

Ghost Recon Breakpoint’in duyuru etkinliği çok fazla bilgiyi açığa çıkardı. Breakpoint’te daha önce tek oyunculu modlarda olduğu gibi yapay zeka takım arkadaşlarına yer verilmeyeceği açıklandı. Ancak bu durum değişti ve yapay zeka arkadaşlar yeni oyunda geri dönüş yapacaklar. Özelliğin Wildlands’te olduğu gibi çalışıp çalışmayacağı henüz doğrulanmadı. Serinin yeni oyunu hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Ghost Recon Breakpoint 4 Ekim 2019’da PlayStation 4 Xbox One ve PC için gelecek. Oyunun ön siparişleri ve üç özel sürümü şimdiden çevrimiçi olarak çeşitli mağazalarda yayınlanıyor.