Ghost of Tsushima Ne Zaman Çıkacak?

Ghost of Tsushima Ne Zaman Çıkacak?
Ghost of Tsushima’nın ne zaman çıkacağı, fiyatı ve özel sürümleri belli oldu. Birçok kişi tarafından merakla beklenen oyun, PlayStation 4 ile karşımızda olacak. Moğol ordusunun Tsushima adasına saldırmasıyla başlayan hikaye,...

Ghost of Tsushima’nın ne zaman çıkacağı, fiyatı ve özel sürümleri belli oldu. Birçok kişi tarafından merakla beklenen oyun, PlayStation 4 ile karşımızda olacak. Moğol ordusunun Tsushima adasına saldırmasıyla başlayan hikaye, destansı bir hikayeye dönüşüyor. Ada’da yer alan Sakai isimli samuray, Moğol ordusuna karşı savaş veriyor ve oyunun içerisinde Japonya ile ilgili birçok şeyi bizlere gösteriyor.

Ormanlar, tapınaklar, tepeler ve kırsal bölgeler ile karşımıza çıkan bu hikaye, birçok kişi tarafından oldukça seviliyor. Ghost of Tsushima ne zaman çıkacak ve Ghost of Tsushima fiyatı ne kadar gibi sorulara yanıt arayanlar, yazımızın ilerleyen cümlelerinde sorularına yanıt bulabilecekler.

Ghost of Tsushima Ne Zaman Çıkacak?

ghost-of-tsushima-ne-zaman-cikacak

Oyunun ne zaman çıkacağını belirtmeden önce güzel bir haber daha verelim. Ghost of Tsushima, Türkçe altyazı ile karşımıza çıkacak. PlayStation Türkiye tarafından yapılan açıklamada, özellikle altyazı kısmı oldukça belirtiliyor. Bu açıklama, Türk oyun severler için oldukça güzel bir haber diyebiliriz. Bu sayede hikayeyi daha iyi anlayabiliyor ve oyunun sürükleyiciliğine kapılabiliyorsunuz.

Ghost of Tsushima, 26 Haziran 2020 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Ghost of Tsushima Fiyatı Ne Kadar?

Bu noktaya kadar her şey çok güzel ilerledi, fakat konu fiyat olunca, fikirler biraz değişti diyebiliriz. İki farklı sürüm ile açıklanan oyun, Special Edition ve Collector’s Edition olarak karşımıza çıkacak. Her iki sürümde de farklı özellikler olacak ve oyuncular, ufak bir ücret farklı ile sürümlere sahip olabilecek. Oyun, şu an ön sipariş sürecinde olduğu için standart sürüm 429 TL, Premium sürüm 489 TL olarak karşımıza çıkıyor. Firmaların yapacağı çeşitli kampanyalar ile daha uyguna alabileceğiniz oyun, ön sipariş sürecinden sonra daha yüksek fiyat ile karşımıza çıkacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir