Fujin yakında Mortal Kombat 11 kadrosuna eklenebilir

Mortal Kombat 11 oyuncuları oyunun dosyalarını araştıran ve DLC karakterlerini doğru şekilde sızdıran veri madencilerini tetikleyen bir Paskalya Yumurtası buldu. Ortaya çıkan ipuçları Fujin’in oyuna ekleneceğini doğruluyor.

Fujin referansları Ağustos ayında oyunun dosyalarında keşfedilmişti. Ancak bu seferki sızıntıda oyun sonunda spikerin “Fujin Wins!” dediği bir ses dosyası ortaya çıktı.

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment sızıntının ardından hızlı bir şekilde harekete geçti ve YouTube kanalı HaiTian tarafından yüklenen videoya telif hakkı ihtarı verdi. Ancak şirket Twitter kullanıcısı BruskPoet‘e henüz müdahele edemedi:

Fujin’in Mortal Kombat 11 kadrosuna ekleneceği resmi olarak duyurulmasa da, gelmemesi şaşırtıcı olur. Daha önce ortaya atılan tüm sızıntılar şimdiye kadar doğru çıktı ve Warner Bros. telif hakkı ihtarı yaparak haberin doğruluğunu onaylıyor gibi görünüyor.

Daha fazla bilgi geldiğinde okurlarımızı güncelleyeceğiz. Mortal Kombat 11 hakkında tüm haber ve güncellemelere buradan erişebilirsiniz.