Fortnite v6.31 güncellemesi: Kapışma Takımı ve Yeni İnşaatçı

Fortnite v6.31 güncellemesi bugün yayınlanıyor. Yeni yama yeniliklerle karşımızda. Yeni İnşaatçı ve emektar E.M.A.N.E.T.’i ile Dünyayı Kurtar modunda tozu dumana katabilir, Tekinli Vadi 2. Bölüm görevleriyle yeni maceralara koşabilirsiniz. Ayrıca Destansı ve Efsanevi Klasik Pompalı Tüfek ve Kapışma Takımı sınırlı süreli modu Battle Royale’de sizleri bekliyor.

Kapışma Takımı SSM (Battle Royale)

Fortnite Battle Royale’in yeni sınırlı süreli modu Kapışma Takımı’nda 20’şer oyuncudan oluşan iki takımdan 100 avlamaya ulaşan ilk takım kazanacak ve Azmin Zaferi için yarışacak. Oyuncular, öldükten 5 saniye sonra çantalarındaki eşyalarla birlikte yeniden doğuyorlar. Ölen oyuncular, rastgele bir cephane türünü ve yapı malzemelerinin rastgele bir kısmını (120 ahşap, 90 taş veya 60 metal) ganimet olarak düşürecek. Kapışma Takımı’nda yalnızca Sıradışı veya daha iyi nadirlikteki silahlar bulunabilecek.

Destansı ve Efsanevi Klasik Pompalı Tüfek (Battle Royale)

Fortnite Destansı ve Efsanevi Klasik Pompalı Tüfek fortnite

Klasik Pompalı Tüfek’in Efsanevi ve Destansı çeşitleri Fortnite Battle Royale‘e geldi. Tüfek çeşidine göre azami 105 / 110 hasar veriyor. Yer ganimetlerinde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde ve otomatlarda bulunabilen yeni silahlar en az 3 saçma isabet etmiş kadar hasar veriyor.

Silahlar demişken, Koku Bombası mühimmat desteklerine eklendi ve Çift Namlulu Pompalı Tüfek yer ganimetlerinden çıkarıldı. Ayrıca bazı silahlar için hasar ve iyileştirme dengelemeleri yapıldı. Örneğin, Zemin Tareti artık kendi bulunduğu zeminin içinden aşağıya ateş edemeyecek.

Tekinli Vadi 2. Bölüm (Dünyayı Kurtar)

Fortnite Tekinli Vadi 2. Bölüm fortnite

Tekinli Vadi 2. Bölüm yepyeni görevler, yeni Hayalet Kasaba temalı alt bölge ve yeni karakterlerle Fortnite’ın Dünyayı Kurtar moduna geldi! Tekinli Vadi’nin heyecan verici hikayesini sürdürecek 21 yeni amaç ve yepyeni bir önemli nokta görevi geldi.

Yeni İnşaatçı (Dünyayı Kurtar)

Fortnite Efsanevi İnşaatçı Airheart fortnite

Efsanevi İnşaatçı Airheart Fırtınanın kalbine kurşun yağdıran enerjik bir onarımcı ve yeni becerisi  E.M.A.N.E.T. (Entegre Mekanize Atışlı Namlu Eklentili Taret) takımdan birinin yerleştirdiği zemin parçasının üstüne konuşlandırılabiliyor.

Fortnite’ın Etkinlik kanadında ise Simyacı Mini Kupa oyuncuları bekliyor. Fortnite turnuvalarında geçici sınırlı süreli modları test ediyor ve Simyacı, bazı oynanış değişikliklerini test etmeye devam edecek; bu yüzden özellikleri zamanla farklılık gösterebilir. Epic Games geçtiğimiz ay herkese açık oyun içi turnuvaları duyurmuştu. Fortnite’ın yeni güncellemesi daha birçok hata düzeltmesi, dengeleme ve içerik barındırıyor.

Fortnite v6.31 güncellemesine resmi yama notları sayfasından erişebilirsiniz.