Fortnite’tan Türk oyunculara özel Hacıvat kostümü!

Yeni içerikler yayınlama konusunda rakipsiz bir oyun haline gelen Fortnite‘ın Türkiye’deki kullanıcılara sürprizi var. Epic Games yeni Hacıvat görünümü sınırlı süre için satışa sunuyor.

Fortnite’ın yeni Hacıvat kostümü şimdi mağazada!

Fortnite duyuruyu resmi twitter hesabından yaptı. Hacıvat ve Karagöz Türk kültürünün önemli bir parçası ve oyunun Türkiye’deki hayran kitlesi bu kostüme bayılacak. Karakterimiz yeşil ve kırmızı renkli geleneksel kıyafetiyle gölge oyununu Fortnite’a taşıyor. Umuyoruz ki en kısa zamanda Karagöz’le kavuşurlar.

Hacıvat tabiiki aksesuarlarını da yanında getiriyor. Gölge Oyunu isimli planörü, lokum çantası ve Kütük Yaran baltası da oyuna eklendi. Kıyafetin bedeli 1500 V-Papel ve diğer kostümlerde de olduğu gibi çevrimiçi mağazada sınırlı süreli olarak satışa sunulacak. Kostüm sadece 3 gün boyunca oyun içi markette yer alacak ve Pazar günü mağazadan gidecek.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde oyunun v5.40 içerik güncellemesi yayınlandı. Yeni yama ile Kaçış modundaki hatalar giderildi, Battle Royale moduna Susturuculu Taarruz Tüfeği geldi ve Dünyayı Kurtar modu için Arazi Ajanı Rio karakterinin yanı sıra Haftalık Sürü Mücadelesi 6 sunuldu.

Fortnite hakkında daha fazla haber ve içerik için akışımızı takip edin!