Fortnite Summer Skirmish etkinliğindeki hile iddiasına yanıt geldi

Dünkü Fortnite Summer Skirmish yarışmasının galibine karşı yapılan suçlamalar, Epic’in kendi soruşturmasıyla yanıt vermesine yol açtı.

Fortnite Summer Skirmish’te hile yapıldı iddiası!

Oyuncu iDroPz_BoDiEs, 10 maçta toplam 129 elemeyle birkaç maç kazandıktan sonra 130.000$ ödül kazandı. Oyuncunun arka arkaya iki maçta 20 rakibi öldürdüğünü gören takipçiler PlayStation 4 oyuncusunun haksız avantaj elde etmek için klavye ve fare kullandığından şüphelendi. Bu durum daha fazla spekülasyona neden oldu ve hayranlar maçtaki diğer oyuncularla bir araya gelmeyi önerdi.

Fortnite Summer Skirmish fortnite summer skirmish

Epic herhangi bir potansiyel hile girişimi için soruşturma başlattı. Epic’e göre, iDroPz_BoDiE’nin elediği tüm oyuncuları farklı hesaplardı ve hesapların hiçbiri etkinlik öncesi ve sırasında açılmamıştı. Epic, fare ve klavye kullanımıyla ilgili de hiçbir kanıt bulamadı.

Konsol yayın yazılımı, akışlar için iki dakikalık gecikmeye izin vermiyor ve yayın, Fortnite Summer Skirmish yarışmacıları için bir gereklilik.

Fortnite Summer Skirmish etkinliği devam ediyor ve Epic ilk haftada yaptığı hataları, özellikle gecikme sorunlarını önlemeye çalışıyor. Bir vaha, kaya kemeri ve dinozorlar mücadelesi arasındaki aramanın yeri ve haritası için 2. Haftalık Zorluklar kılavuzumuzu kullanın.