Fortnite PS4 Pro’da daha yüksek çözünürlük desteği sunacak!

Epic Games son Geliştirme Durumu güncellemesinde  Fortnite‘ın bu sonbaharda, oyuncuların birbirleriyle doğrudan rekabet edebilmelerini sağlayan yeni rekabetçi özellikler kazanacağını duyurdu. Ayrıca PS4 Pro‘da çözünürlük performansını artıracağının müjdesini verdi.

Fortnite’ın Battle Royale modunda yeteneklerinizi geliştirdiyseniz ve seviyenizdeki oyuncularla karşılaşmak istiyorsanız, bu kesinlikle iyi bir haber. İşte Epic’in açıklaması:

Rekabetçi oyuncuların, aynı maçta birbirleriyle doğrudan rekabet edebilme fırsatını yakalamayı gerçekten arzu ettiğinin farkındayız. Tüm oyuncuların birbirleriyle rekabet etmelerini ve başarılarıyla tanınmalarını sağlayacak güçlü bir rekabet sistemi geliştirmek için yakında çalışmalara başladık. Bu özelliğin ilk sürümünün sonbaharda çıkması bekleniyor.

Fortnite PS4 Pro’da daha fazla çözünürlük sunacak!

Epic, PS4 Pro oyuncularına daha fazla çözünürlük desteği vereceğini de duyurdu. Fortnite‘ı Sony’nin PS4 Pro sisteminde oynayanlar, 4K televizyonda 1080p’den daha yüksek çözünürlükte oynayabilecekler.

Geliştirici bu özelliğin ne zaman geleceğinden bahsetmedi. Gelecek güncellemeler için bizi takip edin. Ayrıca, oyunu PS4’te klavye ve mouse kullanarak oynayanlar için yeni eşleşme sistemi de açıklandı.