Fortnite, Marvel’s Avengers betasına katılanlara Hulk eşyası verecek

Square Enix, War Table canlı yayını sırasında Marvel’s Avengers‘ın beta detaylarını ve lansman sonrası ilk karakteri Hawkeye’ı duyurdu. Etkinliğin hemen ardından Epic Games, Fortnite için bir sonraki Avengers içeriğini açıkladı.

PlayStation 4 ve Xbox One’daki Fortnite oyuncuları, Marvel’s Avengers betasına katılarak Hulk Yumrukları kazmasının kilidini açabilecek. Ayrıca daha fazlasını arayanlar kazmanın bonus Hulkbuster tarzını da alabilecekler. Elbette Avengers temalı kazmaları almak isteyen oyuncuların yerine getirmesi gereken bazı koşullar var.

Fortnite’ta Hulk Yumrukları kazması nasıl alınabilecek?

Fortnite, Marvel's Avengers, Hulk yumrukları marvel's avengers

Fortnite’ta Hulk Yumrukları kazmasını ve Hulkbuster tarzını almak isteyen oyuncuların PlayStation 4 veya Xbox One üzerinden Marvel’s Avengers betasına katılarak 3 Hasar Görevini tamamlamaları gerekecek. Ayrıca Epic ve Square Enix hesaplarını birbirine bağlamaları gerekiyor.

Hesapları birbirine bağlamak için öncelikle PlayStation veya Xbox Live hesabınızı Epic Games hesabınıza burada anlatıldığı gibi bağlamalısınız. Ardından buradaki adresi ziyaret ederek, Epic Games hesabınızı Square Enixe’e bağlamalısınız. Betaya katılmayacaksanız, Hulk Yumrukları kazması ve Hulkbuster tarzı ilerleyen günlerde içerik mağazasında yer da alacak. Yumrukların Fortnite PC ve Nintendo Switch versiyonlarına ne zaman geleceği açıklanmadı.

Marvel's Avengers Iron Man marvel's avengers

Marvel’s Avengers Beta, 7 Ağustos’ta başlayacak ve kademeli olarak çeşitli platformlara yayılacak. Oyunun beta sürümü hakkında tüm detaylara ve tarihlere buradan erişebilirsiniz. Ayrıca lansman sonrasında gelecek ilk karakter olarak açıklanan Hawkeye’ın duyuru fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Marvel’s Avengers 4 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için gelecek. Oyunu şimdiki nesil konsollar için satın alanlar, PlayStation 5 ve Xbox Series X piyasaya sürüldüğünde, yeni nesil versiyonlara ücretsiz yükseltebilecek.