Fortnite Battle Royale’e hediye gönderme özelliği geldi!

Fortnite 6.31 güncellemesi yayınlandı ve uzun süredir oyuncular tarafından talep edilen hediye gönderme özelliğini oyuna ekledi, ancak sadece sınırlı süre için.

Fortnite Ekibi tarafından yapılan duyuruda, “Apple’ın politikaları izin vermediği için”  iOS cihazları dışında güncellemenin ardından 1 hafta boyunca tüm platformlarda içerik hediye edilebiliyor.

Arkadaşlarınıza hediye göndermek oldukça basit. İçerik mağazasında satın alacağınız içeriği seçtikten sonra karşınıza iki seçenek çıkacak: “İçerikleri Satın Al” ve “Hediye Olarak Satın Al”. Ardından hangi arkadaşınıza göndereceğinizi ve hatta hediyeyle birlikte gidecek özel bir mesaj eklemeyi seçebileceksiniz.

Fortnite Battle Royale hediye gönderme fortnite

Fortnite Battle Royale‘de hediye göndermek için Çok Aşamalı Kimlik Doğrulaması‘nın etkinleştirilmesi ve oyuncuların hediye almadan en az 48 saat önce arkadaş olması gerektiği de dahil olmak üzere birkaç kısıtlama var. Ayrıca 24 saatlik süre zarfında toplamda en fazla 3 kere hediye verilebiliyor ve alınan hediyeler iade edilemiyor.

Fortnite Battle Royale hediye mesajı fortnite

Fortnite v6.31 güncellemesiyle Yeni İnşaatçı ve emektar E.M.A.N.E.T.’i ile Dünyayı Kurtar modunda tozu dumana katabilir, Tekinli Vadi 2. Bölüm görevleriyle yeni maceralara koşabilirsiniz. Ayrıca Destansı ve Efsanevi Klasik Pompalı Tüfek ve Kapışma Takımı sınırlı süreli modu Battle Royale’de sizleri bekliyor.