For Honor Sezon 7 Storm and Fury hakkında yeni detaylar!

For Honor Sezon 7: Storm and Fury, 2 Ağustos’ta PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında başlıyor. Ubisoft yeni sezonda daha yenilikçi ve rekabetçi bir oyun vadediyor.

For Honor yeni sezona yeniliklerle başlıyor

For Honor: Storm and Fury, yepyeni bir harita, önemli ölçüde Kahraman yenilemeleri ve güncellenmiş bir Sıralama Sistemi getiriyor. Yeni harita Secluded Keep, bir zamanlar dindar bir Lord’un inzivaya çekildiği, suyla çevrili bir ileri karakol olarak tanımlanıyor. Yeni harita Tribute, Skirmish, Elimination, Brawl ve Duel’de mevcut olacak.

Warden ve Valkyrie, oyuncuların geri bildirimlerine dayanarak çok yönlülüklerinin ve verimliliklerinin artırılması için büyük güncellemeler alacaklar. Oyunun Sıralama Sistemi Master ve Grand Master olarak iki yeni bölümde sunulacak ve Ubisoft tarafından “en amansız savaşçılara” ayrılan bölümler olarak tanımlanıyor. Yeni Sıralama Liderliği, oyuncuların ilerlemelerini izlemesine izin verecek ve oyuncular Turnuvaların dışındaki Ranked Duel maçlarına katılabilecekler. Turnuvalar artık rotasyonla başlayacak.

For Honor Marching Fire Breach for honor

For Honor’un yeni sezonu Storm and Fury, 16 Ekim’de gelecek olan bir sonraki büyük genişleme Marching Fire ile karıştırılmamalı. Marching Fire; sınırsız PvE modu, kale kuşatması üzerine kurulu yeni 4v4 modu Breach, grafiksel geliştirmeler de dahil olmak üzere birçok yenilikle gelecek ve ücretsiz olarak sunulacak.