FIFA 19 sızıntıları Kimya hakkındaki detayları açıklıyor

FIFA Ultimate Team oynayan herkes, oyuncuların performansında Kimyanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Oyuncularınıza özel kimya kartları uygulamak ve istatistikleri artırır. 2016 yılında, EA Sports kimyanın arkasındaki sayıları ortaya çıkardı ve 100/10 kimya değerini gösteren bir tablo yayınladı. FIFA 19 da bugüne kadar FIFA Ultimate’te yer alan Kimya sistemi ile gelecek..

FIFA 19 Kimya tarzında beklenen değişikliği yapıyor

Buraya kadar anlaması kolay, ama problem her zaman oyunun, oyuncu istatistiklerini nasıl arttığını tam olarak göstermemesi oldu. Görebildiğimiz tek şey, Şut gibi ana istatistiklerdi, paketlenmiş içerikteki gerçek nitelikler değil. Yani, oyuncunun vuruşları için bir destek olduğunu biliyorduk, ancak Bitiricilik veya Uzun Şutlar gibi kesin niteliklerin nasıl artırılacağını bilemiyorduk.

FIFA 19 Kimya İstatistik fifa 19

FIFA oyuncuları bu yüzden kimyadan elde edilen istatistikleri gösteren, resmi olmayan web sitelerine yöneldi. Reddit kullanıcısı Legeo3 tarafından paylaşılan ve FIFA 19 betasından sızan bir ekran görüntüsüne göre, EA Sports kimya sistemine istatistik değişimlerini ekledi.

Yukarıdaki görsel, Southampton forveti Charlie Austin’in kimya tarzıyla istatistiklerindeki artışı tam olarak gösteriyor. Austin’in sprint hızının 69’dan 74’e beş puan artırdığını görebiliyoruz. FIFA 19 için oldukça faydalı bir değişim.

Bu özellik FIFA serisinde çoktan olmalıydı, ancak sonunda FIFA 19’a ulaştığını görmekten memnuniyet duyuyoruz ve eminiz ki oyuncular da bu habere sevinecektir.