FIFA 19’da Fikret Orman, Pepe ve Burak Yılmaz sürprizi!

Heyecanla beklenen FIFA 19, 28 Eylül’de satışa sunulacak ve oyunun bazı menülerinde beklenmedik bir sürprizle Fikret Orman, Pepe ve Burak Yılmaz yer alacak!

FIFA 19 menülerinde Türkiye’den izler

Pepe’nin imza töreninde çekilen fotoğrafın FIFA 19‘da kullanıldığı ortaya çıktı ve BJK TV Twitter hesabından paylaşıldı. Söz konusu fotoğraf Kulüp Transferleri bölümünde kullanıldı ve bu bölüm kullanıcıların oyunun kadrolarından bağımsız olarak diledikleri futbolcuyu diledikleri takıma transfer etmeleri için kullanılıyor.

FIFA 19 Fikret Orman Pepe fifa 19

“EA Sports, FIFA 19’un “Kulüp Transferleri” görselinde Başkanımız Fikret Orman ve yıldız oyuncumuz Pepe’nin fotoğrafını kullandı 🦅” paylaşımı, Beşiktaş JK Twitter hesabından da paylaşıldı.

Bu haberin hemen ardından oyunun Transfer Hub bölümünde de Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz‘ın takıma transfer olurken Akyazı Stadyumun’da forma ile çekildiği fotoğrafın kullanıldığı görüldü.

fifa 19

Geçtiğimiz sene Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’in lisans hakları için EA Sports ile üç yılık anlaşma yapmıştı. Böylece FIFA 18’in ardından, serinin yeni gözdesi FIFA 19 ve önümüzdeki sene çıkacak oyunda da Türkiye Süper Ligi yer alacak. Ayrıca oyunda Türkçe dil seçeneği de sunulacak.