FIFA 19’da Çin Süper Ligi’nin olacağı ortaya çıktı!

FIFA 19, Çin Süper Ligi‘ni de oyuna taşıyacağı ortaya çıktı. Bu doğrulama, 2018 Animation-Comic-Game Hong Kong etkinliğinde FIFA 19 PlayStation sunumu sırasında Çin Süper Ligi tanıtımını gösteren bir tweet ile geldi.

FIFA 19, Çin Süper Ligi’nin yıldızlarını oyuna getirecek!

Çin Süper Ligi’nin eklenmesi, Çin’de oynayan birkaç süperstar futbolcunun FIFA 19‘a gelmesini sağlayacak. Brezilya’lı futbolcular; Paulinho (eski Barcelona’lı), Hulk (eski Porto’lu), Oscar ve Ramires (her ikisi de eski Chelsea oyuncusu) de dahil olmak üzere FIFA 19’da hayranlarıyla yeniden buluşacaklar. Ayrıca Belçikalı oyuncular Yannick Carrasco ve Axel Witsel’in yanı sıra eski Southampton forveti Graziano Pellè de Çin Süper Ligi‘nde oynuyor.

FIFA 19 Çin Süper Ligi fifa 19

EA Sports, Çin futbolunu FIFA 19 ve Ultimate Team’e getirerek hem büyük bir pazar kazanacak, hem de özlenen dünya çapındaki yıldızları sevenleriyle yeniden kavuşturacak. Oldukça mantıklı bir hareket.

EA Sports henüz Çin Süper Ligi’nin katılımını henüz açıklamadı, ancak bu kesin bir ihtimal gibi görünüyor. FIFA 19, 28 Eylül’de çıkacak ve bu yüzden duyurunun gelmesi yakındır.