Fallout 76’daki depolama sandıklarının limiti artırılacak

Fallout 76 oynuyorsanız muhtemelen oyunun depolama sınırına karşı mücadele veriyorsunuzdur. Stok sandıkları 400 eşya ile sınırlı ve özellikle oyunun kamp yapısını seviyorsanız eşya yapmak için kullanılan parçaları saklamak için önemli.

Fallout 76 oyuncuları betadan beri depolama sınırı hakkında şikayetlerini bildiriyor ve geliştirici Bethesda yakında limitin artırılacağına işaret etti.

Bethesda: “Sesiniz yüksek ve anlaşılır geliyor. Önümüzdeki haftalarda stok limitini artıracağız. Mevcut limit tüm konteyner ve sandıklar dahil olmak üzere, oyunun dünyada izlediği öğelerin sayısını kapsayacak teknik nedenlerden dolayı belirlendi. Hem kısa hem de uzun vadede istikrarı riske atmadan boyutlara hitap edecek bazı fikirlerimiz olduğuna inanıyoruz, ancak bunun doğru yapıldığından emin olmak için zaman ayırmamız gerekiyor” açıklamasını yaparak geri bildirimlere olumlu dönüş yaptı.

Fallout 76 PvP fallout 76

Fallout 76 için kararlılık ve performans öncelikli

Önümüzdeki birkaç hafta içinde Fallout 76‘ya gelecek olan diğer özellikler arasında PC oyuncuları tarafından çok ihtiyaç duyulan bas-konuş, ultrawide desteği ve yine PC için Field of View (FOV) kaydırıcısı yer alıyor.

Kısa vadede, Fallout 76’nın ilk büyük yaması 19 Kasım Pazartesi günü gelecek ve görevler, kullanıcı arayüzü, kamplar ve daha fazlası için düzeltmeler getirecek. Bethesda tüm platformlarda performans ve kararlılığa odaklandığını belirtti.

2019’a baktığımızda, Bethesda yeni Sığınaklar açacağını, kampları kolayca geliştirmenin yeni yollarını sunacağını ve grup tabanlı yeni PvP modu planladığını açıkladı. Ayrıca tüm bunların yanı sıra ücretsiz eklentilerin de geleceğini açıkladı.