Fallout 76 Power Armor Edition çantası yanlış tanıtıldı!

Fallout 76, oyuncular ve eleştirmenler tarafından iyi karşılanmadı ve Bethesda, serinin son oyununu sıkıntıya sokan sorunların farkında. Ancak oyuncular sadece oyun içi değil, reklamcılık ve iş uygulamalarıyla da sorunlar yaşıyor.

Son sorun kaynağı Fallout 76 Power Armor sürümündeki özellikle de kanvas malzeme yerine naylondan yapılan West Tek Canvas taşıma çantası. Müşterilerden gelen tepkiler ve ürünle ilgili şikayetler AllGamesDelta tarafından paylaşıldı ve Bethesda kendini savundu. Resmi Fallout hesabı, tepkilerin standartlarına uygun olmadığını, çalışanın doğrudan Bethesda veya Bethesda Game Studios çalışanı değil ve sözleşmeli personel olduğunu açıklayarak yanıt verdi.

fallout 76 Power Armor Edition naylon çanta fallout 76

Bethesda haberlerin iletim şeklinden ötürü özür diledi, ancak daha sonraki bir tweette hatasını doğruladı: “Ne yazık ki, malzemelerin bulunamamasından dolayı Fallout 76: Power Armor Edition’da naylon taşıma çantasına geçmemiz gerekiyordu.”

Resmi Fallout hesabı bu açıklamanın ardından, Collector’s Edition‘ı satın alanlar için telafi olarak 500 Atom (Fallout 76 oyun içi parası) vereceğini belirterek özür diledi ve tartışmaların önüne geçmeye çalıştı.

500 Atom paketi 4.99 dolar değerinde ve kanvas çantasıyla gelen postacı kostümünü satın almak için yeterli değil. Bethesda’nın teklifi pek çok oyuncunun gözünde yetersiz…