Fallout 76 B.E.T.A. tam oyun olacak ve ilerleme aktarılacak

Fallout 76 B.E.T.A. (Break-It Early Test Application) Ekim ayında gelecek ve tam sürüm oyun olacak ve yapılan herhangi bir ilerleme, lansman versiyonuna taşınacak.

Fallout 76 B.E.T.A. neler sunacak?

Fallout 76 B.E.T.A.‘nın sıkça sorulan sorular kısmında Bethesda, “B.E.T.A.’nın şu anki planının tam oyun olacağını ve tüm ilerlemelerin lansman için kaydedildiğini” belirtiyor. SSS’da ayrıca hiçbir Gizlilik Anlaşması olmayacağı da belirtildi. Dolayısıyla oyuncular oynamaya başladıklarında ekran görüntüleri alabilecek, yayın yapabilecek ve oyunu tartışabilecekler.

Fallout 76 B.E.T.A. fallout 76

Birkaç hafta önce, topluluk yöneticisi Jurassica, Fallout 76 B.E.T.A.’nın Ekim ayında başlayacağını ve Bethesda’nın oyunu katılımcı bir perakendeciden önceden sipariş etmiş olanları seçeceğini açıkladı. Ayrıca beta oyuncularının “küçük sayılarla başlayıp zamanla artacaklarını” da doğruladı.

Fallout 76 B.E.T.A. ilk olarak Xbox One’da başlayacak ve daha sonra PlayStation 4 ve PC ile devam edecek.

QuakeCon 2018 bu Perşembe günü başlayacak ve 10 Ağustos Cumartesi günü, Todd Howard ve diğer Bethesda Game Studios geliştiricilerinin katılımıyla yeni oyun için bir panel düzenlenecek.

Fallout 76, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14 Kasım 2018’de yayınlanacak. E3 2018‘de oyun hakkında çok şey öğrendik ve o zamandan beri çevrimiçi olacak ilk Fallout oyunu için serinin takipçileri büyük umutlar besliyor.