Fallout 76’nın Inon Zur imzalı ana tema müziği yayınlandı

Dragon Age: Origins, Baldur’s Gate: Throne of Bhaal, Prince of Persia, ve önceki tüm Bethesda Fallout oyun müziklerinin arkasındaki çılgın dahi Inon Zur, Fallout 76‘nın ana tema müziğini yayınladı.

Fallout 76 ve yoldaşlık teması

Yeni müzik bizleri Fallout 3‘lü günlere geri götürüyor, ancak bu sefer daha belirgin bir sunumla. Batı Virginia ve Appalachian Highlands’ı yakalama konusunda oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

Ancak bu müzikle Fallout evreninde daha önce görünen soundtrack’ler arasında belirgin farklar var. Fallout 4, Fallout: New Vegas ve Fallout 3 benzerlikleri bakımından ölümcül coğrafyadaki izole olma duygusunu yansıtsa da, Fallout 76‘nın ana teması daha kapsamlı. Güçlü bir umut duygusu uyandırıyor ve bir arada mücadele veren karakterleri canlandırıyor.

Tema, Fallout 76‘da çok oyunculu oynanışa verilen önem göz önüne alındığında, yoldaşlık dinamiğini sağlam bir şekilde hissettiriyor.

Inon Zur’un Fallout 3 ve Fallout: New Vegas sonudtrack’leri Spotify’da da yayınlandı. Fallout 76’nın gelişiyle birlikte, Zur’un yeni Batı Virginia temalı müziklerine ve her şeyin başladığı yere geri dönmek için daha iyi bir zaman olamaz.

Serinin yeni oyunu hakkında daha fazlası için akış sayfasını takip edebilirsiniz.