Evil Dead için yeni bir oyunun geleceği doğrulandı

İyi gidişatına ve genel olarak beğenilen bir dizi olmasına rağmen Starz, 2018’de Ash vs. Evil Dead dizisini bitirdi. 60 yaşındaki başrol Bruce Campbell elektrikli testeresini ve tüfeğini asarak, Ashley Williams karakterini emekli etme kararı aldı. Ancak bu açıklama devam eden herhangi bir çalışmayı içermiyordu, ancak Campbell daha sonra yeni bir Evil Dead oyunu projesinde yer aldığını doğruladı.

Campbell’in Bloody Disgusting ile yaptığı bir röportajda Ash’in emekli olma konusu sorulduğunda, yeni bir video oyunundan bahsediyor. Campbell’ın açıklamasından bir bölüm:

“Bir video oyunu yapıyorlar. Bütünüyle etkileyici bir anlaşma. Bu projede Ash olacağım, çünkü onda başka birinin sesini duymak istemem.”

Evil Dead hayranlarını sevindirecek son bir hamle

Görünüşe göre Ash’in hikayesinde için hala açık uçlar varmış gibi görünüyor. Yeni oyun, muhtemelen dizinin iptal edilmesinden önceki çalışmalarda yer alıyordu. Bu en azından son bir hamle bekleyen Evil Dead hayranları için iyi bir haber. Aynı zamanda, Campbell’ın “sürükleyici” tanımına bakılırsa, bunun bir çeşit VR deneyimi olabilmesi de ihtimaller arasında.

Daha fazla detaylar açıklanmadı. Daha önce Evil Dead için Hail to the KingA Fistfull of Boomstick, ve Regeneration oyunları yayınlanmıştı.